An Unbiased View of درب اتوماتیک

بیوگرافی سینا شعبانخانی و همسرش + تصاویر سینا شعبانخانی لیست آهنگ ها و اینستاگرام

حال که با قطعات درب اتوماتیک آشنا شدیم بهتر است در مورد نحوه نصب این درب ها نیز بگوییم.

شرکت اِدا دُر (ادا دور) متخصص در زمینه فروش، نصب و راه اندازی انواع درب های اتوماتیک، از جمله فروش و نصب درب های اتوماتیک شیشه ای است.

سایر درب‌های اتوماتیک نیز به کمک سنسورهای نوری یا حرکتی کار می‌کنند. در این سیستم‌ها، سنسور بالای درب‌ها نصب می‌شود و نسبت به نور و حرکت واکنش نشان می‌دهد. به همین دلیل حتی اگر قصد خروج یا ورود نداشته باشید زمانی که به اندازه کافی به این درب‌ها نزدیک شوید به صورت اتوماتیک باز یا بسته می‌شوند.

نکات مهمی که در نصب درب شیشه ای اتوماتیک باید به آن توجه داشت!

بیوگرافی و عکس های نسرین جوادزاده بازیگر سریال سیب ممنوعه

درب‌های تلسکوپی دارای لت‌های کوچکی هستند که هنگام باز شدن روی هم جمع می‌شود. درب‌های تاشو نیز تا حدودی به همین صورت کار می‌کنند. درب تلسکوپی در کناره‌ی ورودی و درب تاشو در دو طرف دهانه‌ی ورودی جمع می‌شود. این موضوع مهم‌ترین تفاوت میان دو مدل درب تاشو و تلسکوپی است. این درب‌ها با استفاده از متریال مختلفی چون شیشه و فلز ساخته می‌شوند.

درب های اتوماتیک شیشه ای در واقع همان درب های شیشه ای کشویی یا ریلی هستند که به یک اپراتور جهت باز و بست اتوماتیک مجهز شده اند.

ریموت جک پارکینگ فلاشر جک پارکینگ چشمی جک پارکینگ براساس عملکرد جک پارکینگ بازویی

قیمت جک درب اتوماتیک پارکینگ با توجه به اینکه تولید داخل یا خارج باشد، تفاوت هایی دارد . از دیگر نکاتی که در زمان خرید جک درب پارکینگ ارزان باید به آن توجه کنیم ، تک لنگه یا دو لنگه بودن درب ، طول هر یک از آن ها و برند جک درب پارکینگ و سایر امکانات و کارایی جک درب پارکینگ ارزان می توان اشاره کرد . به طور کلی جک درب پارکینگ وسیله ای جهت باز و بسته کردن درب پارکینگ می باشد که به صورت اتوماتیک درب اتوماتیک و تنها با فشردن دکمه ای روی ریموت انجام می شود .

درب‌های لولایی بیشتر برای فضاهای صنعتی و پارکینگ‌ها کاربرد دارند. این درب‌ها بیشترین شباهت را به درب‌های دستی دارند. در واقع اگر برای درب‌های معمولی بازوی الکترومکانیکی تعبیه شود، به درب لولایی تبدیل می‌شوند.

تماس با ما تلفن: ۴۴۲۶۹۵۱۷ – ۰۲۱ تلفن: ۴۴۲۶۹۵۱۶ – ۰۲۱ کارشناس: ۰۹۱۲۱۰۲۲۴۸۰ فکس:۴۴۲۳۸۵۹۸ – ۰۲۱ درب اتوماتیک شیشه ای اخبار و مقالات نوشته‌های تازه

توصیه های کاربردی

متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طرفدار را دارا است و جزو درب های خطی به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا درب اتوماتیک کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می شود ورود و خروج افراد را به صورت اتوماتیک کنترل می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *